Ballószög - Kossuth Lajos Általános Iskola

Letölthető anyagok:


Szervezeti és Működési Szabályzat

Gyakornoki szabályzat

Pedagógiai program - Nevelési Program és Helyi Tanterv

2008/2009 oktatási menetrend


  • A tanév 2008. szeptember 1 - 2009. június 15. tart.
  • Félév vége: 2009. január 16.


Szünetek:

  • Őszi: 2008. október 27-31.
    Az utolsó tanítási nap: 2008. október 22. (szerda)
    Az első tanítási nap: 2008. november 3. (hétfő)

  • Téli: 2008. december 22 - 2008. december 31.
    Az utolsó tanítási nap: 2008. december 20. (szombat)
    Az első tanítási nap: 2009. január 5. (péntek)

  • Tavaszi: 2009. április 9-14.
    Az utolsó tanítási nap: 2009. április 8. (szerda)
    Az első tanítási nap: 2009. április 15. (szerda)


Rendezvények:

  • 2008. szeptember 18-án Kossuth nap. (Koszorúzás)
  • 2008. október 8-án (szerda) Nyílt tanítási nap lesz.
  • 2008. november 18-án Fogadó óra.
  • 2009. február 21-én Szülők nevelők Bálja.
  • 2009. február 27-én Farsang.
  • 2009. március 25-én (szerda) Nyílt tanítási nap lesz.
  • 2009. április 7-én Fogadó óra.
  • 2009. május Jutalomkirándulás.
  • 2009. június 5-én (péntek) Osztálykirándulás.
  • 2009. június 8-án (hétfő) Gyereknap.
  • 2009. június 15-én (hétfő) Nevelési értekezlet.
  • 2009. június 13-án 9: 00-kor Ballagás.
  • 2009. június 17-én 17: 30-kor tanévzáró ünnepély.



Tanáraink


Igazgató: Kovácsné Király Erika

  • Önismeret
  • Egészségtan
  • Logopédia
  • Fejlesztő

Igazgatóhelyettes: Dinsztné Tóth Jácint

  • Matematika
  • Magyar

Lédeczi J Tiborné

  • Matematika
  • Magyar
  • Környezet ismeret
  • Környezet kultúra
  • Testnevelés
  • Matematika szakkör
  • Napközi


Kiss Ferencné

  • Matematika
  • Magyar
  • Környezet ismeret
  • Osztályfőnöki
  • Fejlesztés


Kovács Mihályné

  • Matematika
  • Magyar
  • Környezet ismeret
  • Ének
  • Testnevelés
  • Osztályfőnöki
  • Napközi


Bori Szilvia

  • Angol
  • Technika
  • Osztályfőnöki
  • Tan.szoba
  • Német
  • Magyar


Görbe Ervin

  • Magyar
  • Történelem
  • Honismeret
  • Etika
  • Mozgókép kultúra
  • Technika
  • Osztályfőnöki
  • Tan.szoba


Avramuczné Vágvölgyi Andrea

  • Biológia
  • Testnevelés
  • Osztályfőnöki


Villányi Erika

  • Matematika
  • Tanulószoba


Vinczéné Kócsó Emília

  • Földrajz
  • Rajz
  • Informatika
  • Technika
  • Természetismeret


Milotayné Tamás Mariann

  • Kémia
  • Napközi


Török Zsófia

  • Ének
  • Napközi


Szabó Ilona

  • Rajz
  • Fejlesztés
  • Tanulószoba
  • Gyerm.véd.felelős
  • Fizika


Ivanicsné Szórát Emese

  • Ének (óraadó)


Csobán Éva

  • Rajz
  • Napközi
  • Fejlesztés


Mató Adrienn

  • Néptánc (óraadó)


Szalkainé Faragó Anikó

  • Tánc-dráma
  • Matematika
  • Környezet kultúra